Hakkımızda

Hakkımızda


KAPELA Şemsiye, 2013 yılında “Hasel Metal İşleme San. Tic. Ltd. Şti.“ bünyesine bağlı olarak 1200 m2 kapalı alanda modern makine, ekipman ve tecrübeli kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, ilgili sektörde hizmet vermeye başlamıştır. 

Uzman kadromuz ve teknolojik tasarımlarımız ile şemsiye sektöründe Türkiye’de ve dünyada ilk defa üretilen “Elektro-Mekanik Şemsiye“ üretmenin ve bu teknolojiyi pazara taşımanın haklı gururunu taşımaktayız. 

“KAPELA Şemsiye“ olarak siz saygıdeğer iş ortaklarımıza ve müşterilerimize daima kaliteli ürün ve müşteri odaklı çözümler sunarak iş hayatımıza devam etmekteyiz. Müşterilerimizle kurmuş olduğumuz sürekli iletişim sayesinde onların ihtiyaç ve beklentilerine gelişen teknolojiler doğrultusunda cevap vermekte ve yeni tasarımlar oluşturmaktayız. 

“KAPELA Şemsiye“ olarak sektöre giriş amacımız, mevcut kullanımda olan park, bahçe, restoran, otel, plaj şemsiyeleri pazarında bulunmayan (üretilmeyen), çevreye duyarlı, yenilenebilir güneş enerji sistemi ile çalışan, insan sağlığına zarar vermeyen, uzaktan kumandalı “Elektro-Mekanik“ şemsiyeyi siz değerli müşterilerimizle tanıştırmak ve kullanımınıza sunmaktır.