Neler Yapıyoruz?

Neler Yapıyoruz?


Markamız, sektöre girerken Türkiye ve Dünya’da ilk defa; güneş enerjisi sayesinde uzaktan kumanda ile açılıp kapanan, enerjisini kendi üreten harici herhangi bir beslemeye ihtiyaç duymadan led aydınlatma yapabilen ve rüzgar sensörü sayesinde rüzgarlı havalarda şemsiye zarar görmeden otomatik olarak kendini kapatan Comfort model ile tanınmıştır. Bu sistem 12V enerji ile çalışmakta ve insan sağlığına risk teşkil etmemektedir.

Classic, Enjoy ve Comfort fark etmeksizin modellerimiz alüminyum gövdeli, çelik materyalden dişli-vidalı redüktör ile teleskobik sistem çalışmaktadır. İskelet, alüminyum boru ve profiller EN-AW/6005 normunda alüminyumdan 85-90 HB sertleştirilmiş ve E6 EV1-10~12 mic. Eloksal kaplamalı olarak imal edilmektedir.

Bu yüksek Ar-Ge çalışmalarının yanında tüm ürünlerde kullanılan hammadde ve malzemeler ile sektörde kaliteyi de barındıran markamız, yurtiçinde ve yurtdışında birçok prestijli marka ile çözüm ortaklığı konusunda iş birliği içine girmiştir.

Markamız, 2019 sezonu itibariyle ise; Easy, Side, Side Lux ve Flexy modeller ile ürün yelpazesini genişleterek kullanıcı dostu üretimine devam etmektedir.

Side ve Side Lux modellerin çalışma prensibinde de aynı şekilde daha kolay, daha mukavemetli hareket sistemi ile açılıp-kapanma sağlanmaktadır. Hareketi sağlayan mekanik sistem tamamen konstrüksiyon içinde gizlenmiştir. Görselde daha şık; kullanımda daha sağlam bir ürün haline gelmiştir.
Türkiye’de ilk defa üretimini başlattığımız Flexy modelinde; kafe, restoran gibi mekanlarda aktif alan kullanımını kolaylaştıracak tasarımda ana direkler yanlara alınmıştır. Çalışma prensibinde yatay hareket eden ve şık görüntü sağlayan modelimiz beğeni toplamayı başarmıştır.

Marka, patent, kalite belgesi ve sertifikalar ile CE ve ISO standartlarına uygun yaptığımız üretimimiz ile sektörde öncü, geleceğe yatırım yapan, Ar-Ge faaliyetlerine önem veren, satış sonrası hizmetler ile müşteri memnuniyetini yüksek tutan ve daima gerçekçi, şeffaf ve güvenilir bir marka yaratmanın gururunu yaşamaktayız.